Jógový pobyt HOTEL PETROVY KAMENY 2.-7. července 2023

16.05.2023

Milí klienti, jógoví příznivci,

před dvěma týdny jsem se vrátila z jógového pobytu v hotelu Petrovy kameny (bývalá chata Kurzovní) a jsem nadšená. Pobyt byl parádní. Úžasná pospolitost stejně laděných lidí, krásný zrekonstruovaný hotel a ta horská příroda:)))

Sešla se tam skvělá parta lidí a bylo nám opravdu krásně. V hotelu výborné služby, chutné rozmanité jídlo a k tomu jóga:)

Opravdu jsme si to všichni užili. Mám krásné ohlasu od všech, co tam se mnou byli.

A tak jsem se rozhodla pobyt zopakovat a tentokrát rovnou na šest dní....(no ale z toho jsou dva dny svátek a jeden neděle:)

To je tak akorát, aby se člověk krásně uvolnil, načerpal energii z přírody a všechno si prochodil. I když byl program dobrovolný, všichni se nadšeně účastnili, dokonce i ranní meditace a následné rozcvičky venku.

Když jsme pak přišli na královskou snídani, byli jsme krásně protažení, prodýchaní a plní energie. Po snídani se kávičkovalo nebo jsme se vydali na procházky po okolí (nutno říct, že často za účelem návštěvy jiné horské chaty na výborné borůvkové knedlíky). No, na jógovém pobytu s takovými dobrotami se asi zhubnout moc nedá:)

Večerní jóga pak byla o protažení, posílení, ale také o hluboké relaxaci. Myslím, že dokážu dobře odhadnout, jak na tom skupina je a podle toho volím i přiměřený program cvičení.

Po večeři jsme většinou poseděli v restauraci nebo zašli do hotelového wellness.

Prostě paráda.

Pokud si to ani tak nedokážete představit, koukněte na pár fotek z pobytu zde na odkazu:

Tak a teď k tomu slibovanému opáčku:)

V termínu 2. - 7. července 2023 jsem v hotelu vyjednala pobyt pro skupinu, ale je nutno se nahlásit co nejdříve. Je to krásný termín, kdy je 5. a 6. státní svátek, tedy je o něj velký zájem.

Takže... jste srdečně zváni na druhý pobyt s jógou na Petrových kamenech:)

Pokud máte chuť

  • načerpat energii a sílu na horách, s prima partou lidí, v nádherném prostředí hotelu a kousek od Pradědu (1335 m n.m. je hotel),

  • pověnovat se sobě (jóga, dechové techniky, meditace, wellness, turistika, relax),

  • poznat lépe Jeseníky i z těch nejvyšších vrcholků,

tak se mi co nejdříve ozvěte. Zašlu Vám podrobný program pobytu.

Program bude sice bohatý, ale je uzpůsobený tak, aby jste měli čas i sami na sebe, na relax, procházky a návštěvu okolních chat za účelem ochutnávání borůvkových knedlíků - což je opravdová pochoutka:)

Plánuji zařadit i večerní besedu o józe a sebepoznání. (vše dobrovolné)

Cena za pobyt na 6 dní a 5 nocí činí 7.200 Kč (za osobu ve 2-lůžkovém pokoji se sociálním zařízením včetně vegetariánské polopenze a vstupu do hotelového wellness - Lesních lázní)

Cena za celodenní jógový program činí 2.050 Kč za osobu (8 x jóga + 4 x meditace + mantra jóga + přednáška).

Na pobyt můžete vzít i pejska (nutno předem nahlásit - je za příplatek dle hotelového ceníku).

Pokud máte partnera, který by se nechtěl účastnit programu, ale chtěl by tento čas trávit s Vámi na horách, můžeme dohodnout, že pojede a zaplatí si pouze pobyt (nutno předem dohodnout vzhledem k omezené kapacitě rezervovaných míst v hotelu).


Tak opravdu neváhejte, bude to krásná dovolená, smysluplně strávený čas a úžasný zážitek.


Pište, volejte, hlaste se:) Pořadí bude platit dle přihlášení a poté zaplacení zálohy.

Ale to vše až v informačním mailu.

PŘIHLAŠOVAT SE UŽ MŮŽETE ZDE:

PO PŘIHLÁŠENÍ OBDRŽÍTE MAILEM INFORMACE K REZERVACI A K PLATBĚ POBYTU.

Těším se, že se mnou pojedete na toto kouzelné místo v malebné čisté přírodě Jeseníků.

Pokud pro Vás tato nabídka nyní není aktuální, budu moc ráda, pokud ji rozešlete mezi své známé a kamarády, možná někdo touží do hor a s jógou k tomu:) 

DĚKUJI

Přeji Vám krásné slunečné jaro Eva Šrámková