Aktuálně

 

Nové články na blogu:

Proběhl konec roku a já uklízím. Uklízím, uzavírám, zametám a bilancuji. Uklízím pěkně tiše ponořená do sebe, uklízím v sobě i kolem sebe. Uzavírám staré a těším se na nové.

Slyšela jsem nedávno pěknou větu: Vždyť vztah by měl být založený na lásce a vášni.

Ráda bych napsala, že to začíná tím, že klient fyzicky přijde. Ale úplně tak to není. Už samo rozhodnutí, že by rád něco změnil, někam se posunul, něco vyřešil, chce spoustu odvahy. A když se rozhodne, tak ještě musí i přijít. A to si od něj žádá, aby zmobilizoval svoji vůli, někdy překonal i nějaké (vnější i vnitřní) překážky i...

Novinky:


Kurzy hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues probíhají v Šumperku v Centru hormonální jógy a psychofonetiky. Cvičení hormonální jógové terapie účinně pomáhá ženám s mnoha obtížemi a to nejen fyzickými či hormonálními (více o účincích zde:

Milé ženy, absolventky kurzu hormonální jógové terapie pro ženy. Vypsala jsem již dlouho slibovaný opakovací kurz HJT pro všechny z vás, které z jakéhokoli důvodu doma sestavu HJT necvičíte.

Nový termín kurzu hormonální jógy dle Dinah Rodrigues v Šumperku ve dnech 16.-17. listopadu 2018. Přihlášky již nyní, počet míst omezen.

Podzimní kurzy jógy začínají od 10. září 2018. Cvičíme v Šumperku v příjemném prostředí jógového studia YOGA STATION v budově vlakového nádraží v Šumperku.

Začala jsem konečně psát....baví mě to... tak snad se dočkáte i dalších článků. Sledujte pravidelně v sekci Blog nové "přírustky". Sdílím i na facebooku na stránkách JogaJinak a JogaHormonal. Těším se na zpětné vazby:) Eva

Dobré rady

27.05.2018

Nedávno jsem na jedné akci potkala známou, kterou jsem dlouho neviděla. Možná několik let. Přirozeně mě zajímalo, jak se má, co dělá a co je u ní za tu dobu, co jsme se neviděly, nového.