Novinky:


Pro vás - absolventky kurzu HJ T nabízím podrobné zopakování celé sestavy HJT dle Dinah Rodrigues, cvik za cvikem a její odcvičení a na závěr hlubokou relaxaci - její rozšířenou verzi.

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigue pomohla a pomáhá tisícům žen na celém světě s problémy spojenými s hormonální disbalancí. Ať se jedná o problémy s otěhotněním, s nepříjemnými projevy doprovázející menopauzu či jiné zdravotní potíže spojené s nečinností či přílišnou činností hormonálních žláz, hormonální jógová terapie je velmi účinným...

"Být v pohodě." U žen to z velké části ovlivňuje i fungování hormonálního systému. Je prokázán vztah mezi fungováním "hormonů" a celkové pohody, nálady a životního postoje. Konec listopadu je nejlepším obdobím k posílení imunity a to nejen podporou svého těla cvičením, ale i podporou svého duševního zdraví pomocí hormonální terapie. Sestavu, kterou...

Milé ženy, zvu vás na kurz hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, který se uskuteční 1. a 2. října 2021. Kurz bude probíhat od pátku 1.10. v čase 17-21 hodin a v sobotu 9-16 hodin v krásných vzdušných prostorech YES.SUN pracoviště (www.yes-sun.cz).

Milé ženy, absolventky kurzu hormonální jógové terapie, připravila jsem pro vás opakovací lekci, která se bude konat 17. září 2021 od 18-20 hod v prostorech YES.SUN pracoviště (Čsl. armády 40, Šumperk).