Novinky:


PF 2023

23.12.2022

Přeji nám poklidné svátky v kruhu nejbližších, vše dobré do roku 2023 a těším se na vás na kurzech a seminářích v roce 2023 💙 Eva Šrámková

jste srdečně zváni na vánoční setkání v pondělí 19.12.2022 v prostorech YES.SUN studia v Šumperku (Čsl. armády 40) od 17-20 hodin.

Často slýchávám, že má klient málo energie, jako by mu ji něco "vysávalo" nebo že mu ji někdo ubírá. Je to však možné? Jak se věci doopravdy mají?

Vše je vždy o naší energii. S ní je propojena kvalita našeho života. Když ji nemáš - nefunguješ. Na všechno, co děláš, ji potřebuješ. Každým okamžikem si tu svoji pomalu spotřebováváme. Někdy rychleji, jindy pomaleji. Všichni však od okamžiku narození postupně stárneme.

Propojení jógy a duchovní vědy západu srozumitelným způsobem v teorii i v praxi. Jedinečný workshop, na kterém se dozvíte o čakrách - energetických centrech z pohledu jógy a z pohledu západní duchovní vědy. Dozvíte se, jak je to s energií boje, strachu, touhy, vášně, vůle, moci, lásky, odpuštění, komunikace, sebevyjádření, vědění a uvědomění, a o...

Někdy to opravdu nejde..... tělo je bolavé, hybnost omezená....možná po úraze, po velké dlouhotrvající zátěži, věkem.... něco bolí a tělo potřebuje naši péči.