Semináře, jógové pobyty


Semináře

Tématicky laděné semináře týkající se jógových technik (pranájáma, bandhy, mudry, očistné techniky....), jógových pozic (asán) a jógové filozofie, se kterými není časový prostor se podrobně seznámit na běžných pravidelných lekcích, pořádám nepravidelně, většinou o víkendu.

Často spojuji semináře jógy se základními technikami psychofonetiky, kde si můžete vyzkoušet práci s tělem a jeho uvědoměním za pomoci vědomého gesta, vizualizace, cítění a pojmenování.... a nahlédnout tak očima nezaujatého pozorovatele na sebe tak, jak se o to snažíme pomocí jógových technik, zejména v meditaci....

Tyto semináře jsou velmi oblíbené a většinou se rychle zaplní.

Jógové pobyty

Několikrát do roka pořádám jógové pobyty, a to jak víkendové, tak i vícedenní. Pobyty jsou vždy tématicky zaměřené buď na jógu nebo hormonální jógu ve spojení s psychofonetikou jako nástrojem sebepoznání a sebekoučingu. 

Toto doplnění tradiční práce s těly přes jógu s technikami psychofonetiky je mezi mými klienty velmi oblíbené, jelikož jim přináší hlubší rozměr uvědomění, porozumění a mnohdy nemalou úlevu a lehkost v překonávání prahu, který právě ve svém životě překračují. 

Jógové pobyty jsou většinou koncipované jako hluboce transformační, sebepoznávací, ale na druhé straně také jako odpočinkové a plné radosti a inspirace.

Pro více informací sledujte facebookové stránky:

K odběru novinek o seminářích či pořádaných pobytech se můžete přihlásit zde:

* o ochraně osobních údajů se dočtete zde: