Více o mně

Žiji se svou rodinou v podhůří Jeseníků. Již od dětství jsem byla díky svým rodičům a jejich přátelům v kontaktu s jógou, léčitelstvím a tarotem. Do života jsem se však vydala svojí vlastní cestou a vystudovala jsem ekonomii a práva. Velmi brzy po příchodu na vysokou školu do hlavního města, jsem se však znovu setkala s jógou a jógovým učením. Ve volných chvílích jsem navštěvovala různé semináře (přednášky manželů Tomášových, Jiřího Vacka), docházela do meditačních center a začala se v kruhu svých přátel věnovat cvičení jógy a meditacím.

V roce 2007 jsem měla štěstí strávit týden na jógovém pobytu s legendou české jógy PhDr. Miladou Bartoňovou. Setkání s ní, jakož i s její přímou žákyní Mgr. Jitkou Stehlíkovou, posunulo mé praktikování jógy hlubším a intenzivnějším směrem, a to po několik let pod vedením mé učitelky a přítelkyně Mgr. Jitky Stehlíkové.

Vedle studia integrální jógy jsem se postupně začala věnovat i hlubší práci na sobě. Mým koníčkem se stala astrologie (absolvovala jsem dvouleté studium základů astrologie u Mgr. Jitky Stehlíkové), studie typologie osobnosti - enneagramu, tarotu, metody radikálního odpuštění, a spousty dalších zajímavých oborů vedoucích k sebepoznání a seberozvoji. Postupně jsem absolvovala různé semináře, kurzy a výukové programy.

S příchodem mých dětí jsem přirozeně obrátila pozornost k pomoci druhým (nejdříve mým blízkým) a začala se zajímat o homeopatii a alternativní způsoby léčby.

Přelomové pro mě bylo seznámení se s učením Rudolfa Steinera a s antroposofií. Začala jsem studovat dostupnou antroposofickou literaturu a pracovat na sebepoznání a seberozvoji a to jak individuálně, tak i pod supervizí mých učitelů a kolegů, přátel.

V roce 2013 jsem se seznámila s metodami psychofonetické terapie, kterou jsem od roku 2014 začala studovat ve Škole empatie (Psychosophy academy of central Europe - www.pace.sk). Od roku 2015 jsem ji v rámci výuky začala praktikovat pod vedením a supervizí zakladatele psychofonetiky Yehudy Tagara i při práci s veřejností. Psychofonetika je v život uvedená psychosofie (psychologie svobody) Rudolfa Steinera. Mé přesvědčení, že většina nemocí je odrazem vnitřního nastavení duše, se díky psychofonetice a jejímu praktikování, postupem času nevratně upevnilo.

V roce 2014 jsem pod vedením manželů Ivany a Jana Knaislových absolvovala roční kurz instruktora jógy II. třídy v rámci Českého svazu jógy, a začala vyučovat hatha jógu v pravidelných skupinových kurzech.

V roce 2016 jsem absolvovala kurz Hormonální jógové terapie pro ženy Level I. a v roce 2017 Level II. a III. Jsem přímou žákyní zakladatelky Hormonální jógové terapie a na světě jediné školitelky intruktorů brazilské psycholožky Dinah Rodrigues.

Vedu skupinové lekce hatha jógy - integrální jógy, kurz jógy pro muže, poskytuji hormonální jógovou terapii pro ženy (individuálně a pro skupiny), pořádám jógové semináře a pobyty. V rámci psychofonetiky nabízím individuální terapie, párové terapie, skupinové workshopy, přednášky a koučování jednotlivců i skupin.

Postupně jsem opustila svoji právnickou profesi a dnes jsem šťastná v práci, kterou dělám celým svým srdcem.