Více o mně

Žiji s rodinou v podhůří Jeseníků. Od dětství jsem byla díky rodičům a jejich přátelům v kontaktu s jógou, léčitelstvím a tarotem. Do života jsem se ale vydala vlastní cestou a vystudovala jsem ekonomii a práva. 

Po příchodu na vysokou školu do hlavního města, jsem se znovu setkala s jógou a jógovým učením. Navštěvovala jsem semináře a kurzy známých jogínů, docházela do meditačních center a začala se hlouběji věnovat józe a meditacím.

V roce 2007 jsem absolvovala týdenní jógový kurz s legendou české jógy PhDr. Miladou Bartoňovou. Setkání s ní, jakož i s její přímou žákyní Mgr. Jitkou Stehlíkovou, pod jejímž vedením jsem se jógu několik let učila, posunulo mé praktikování jógy hlubším a intenzivnějším směrem. 

Vedle studia integrální jógy jsem se začala věnovat i duchovní práci na sobě. Prošla jsem dvouletým studiem astrologie u Mgr. Jitky Stehlíkové, typologie osobnosti - enneagramu, tarotu, metody radikálního odpuštění, a spousty dalších zajímavých oborů vedoucích k sebepoznání a seberozvoji. 

S příchodem dětí jsem přirozeně obrátila pozornost k pomoci druhým a začala se zajímat o homeopatii a alternativní způsoby léčby.

Přelomové pro mě bylo seznámení s učením Rudolfa Steinera a jeho antroposofií. Začala jsem studovat antroposofickou literaturu a intenzivně pracovat na seberozvoji a to jak individuálně, tak i pod supervizí mých učitelů.

V roce 2013 jsem se seznámila s metodami psychofonetické terapie, vycházející ze Steinerovy antroposofie. Psychofonetiku jsem pak v březnu 2014 začala studovat ve Škole empatie (Psychosophy academy of central Europe - www.pace.sk).  Od roku 2015 jsem ji v rámci výuky začala praktikovat pod supervizí zakladatele psychofonetiky Yehudy Tagara i při práci s veřejností. 

Psychofonetika je v život uvedená psychosofie (psychologie svobody) Rudolfa Steinera. Mé přesvědčení, že většina nemocí je odrazem vnitřního nastavení duše, se díky psychofonetice a jejímu praktikování, postupem času nevratně upevnilo.

V roce 2014 jsem absolvovala roční kurz instruktora jógy II. třídy pod Českým svazem jógy, a začala vést pravidelné kurzy integrální jógy.

V roce 2016 jsem se stala certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie pro ženy. Jsem přímou žákyní zakladatelky Hormonální jógové terapie a na světě jediné školitelky intruktorů brazilské psycholožky Dinah Rodrigues.

Postupně jsem opustila svoji právnickou profesi a dnes jsem šťastná v práci, kterou dělám celým svým srdcem.

V rámci psychofonetiky nabízím individuální terapie, párové terapie, koučování jednotlivců i skupin a pořádám přednášky a skupinové workshopy. Vedu skupinové lekce integrální jógy, poskytuji hormonální jógovou terapii pro ženy a pořádám jógové semináře a pobyty.