Kurzy HJT

Kurzy hormonální jógové terapie probíhají průběžně v rámci celého roku. Vyučuji v malých skupinkách (max. 8 žen) a to buď v dopoledních či odpoledních hodinách 1x týdně dle individuální dohody. Pro otevření skupiny je potřeba min. 4 přihlášených žen.

Pod individuálním vedením se během kurzu naučíte celou sestavu hormonální jógy, antistresové a zklidňující techniky, které doplňují sestavu hormonální jógy. Délka kurzu je 10 hodin výuky.  Během kurzu projdeme postupně důkladně celou sestavu, jednotlivé pozice a propojíme je s ostatními technikami (dechem, vizualizací, bandhami, mudrami aj.). Na konci kurzu budete schopné sestavu cvičit samy doma, kde vám zabere 30 minut. 

Kurz je vhodný i pro úplné jógové začátečníky. Při tělesném omezení vám jednotlivé cviky upravím na míru.

Cena kurzu činí 2.500,- Kč. V ceně kurzu jsou skripta s podrobným popisem jednotlivých cviků celé sestavy. Některé zdravotní pojišťovny poskytují příspěvek na cvičení, nutno se informovat u své pojišťovny. 

Zvolit si můžete z jedné z variant výuky:

a) měsíční kurz - 5 lekcí po 120 minutách (lekce 1-2x týdně)                                                                       - kurz lze indiviuálně dohodnout pro skupinu min. 3-4 žen (termíny domlouváme společně)

b) 6ti týdenní kurz - 6 lekcí po 100 minutách (lekce 1-2x týdně)                                                                 - kurz lze indiviuálně dohodnout pro skupinu min. 3-4 žen (termíny domlouváme společně)

c) víkendový kurz (pátek 17-21 hod. a sobota 9-16 hod.)                                                                        - pro skupinu 5 - 10 žen, pravidelně je vypsán termíny 1 x v měsíci,                                                        - aktuální termíny kurzů najdete v sekci "aktuálně"


Kurzy probíhají v příjemném prostředí Centra hormonální jógy a psychofonetiky v Šumperku.


Pro absolventky kurzu hormonální jógy:

Pokud si budete chtít sestavu zopakovat a ujistit se, že ji provádíte správně, je možné se zúčastnit opakovací lekce pro absolventky semináře. 

Cena za opakovací lekci v trvání 90 minut činí 200,- Kč. 

Aktuálně:  kurz opakovacích lekcí pro absolventky

Termín: 12. února - 30. dubna 2019 (kurz již ukončen)

Cena 1.500 Kč (10 lekcí à 60 min + 1 lekce zdarma)


Refresh kurz pro absolventky kurz HJT

Pro ty z vás, které jste prošly kurzem hormonální jógy pro ženy, dlouho jste necvičily, tedy si sestavu již nepamatujete nebo ji chcete jen "více" osvěžit, je určen tzv. refresh kurz, kdy je možné se připojit k probíhajícímu kurzu hormonální jógy, na kterém je aktuálně volné místo. Cena za refresh (v délce 6 hodin - celou sobotu) je 1.000 Kč. V případě zájmu mě prosím kontaktujte pro informace o volném místě na kurzu. O volných místech vás mohu informovat max. 5 dní před kurzem.


Mám zájem o opakovací lekci: