Kurzy HJT

PRO AKTUÁLNÍ TERMÍNY KURZŮ SLEDUJTE SEKCI "NOVINKY"

SLEDUJTE AKTUÁLNÍ TERMÍNY KURZŮ NA FACEBOOKU:

O KURZECH HJT

Kurzy hormonální jógové terapie probíhají průběžně v rámci celého roku a to buď jako víkendový seminář nebo jako pravidelný kurz jednou týdně v dopoledních či odpoledních hodinách, a to dle individuální dohody. Pro otevření skupiny je potřeba min. 4 přihlášených žen.

Během kurzu se naučíte celou sestavu hormonální jógy, antistresové a zklidňující techniky, které doplňují sestavu hormonální jógy. Délka kurzu je 10 hodin výuky.  Během kurzu projdeme postupně důkladně celou sestavu, jednotlivé pozice a propojíme je s ostatními technikami (dechem, vizualizací, bandhami, mudrami aj.). Na konci kurzu budete schopné sestavu cvičit samy doma, kde vám zabere 30 minut. 

Kurz je vhodný i pro úplné jógové začátečníky. Při tělesném omezení vám jednotlivé cviky upravím na míru.

Cena kurzu činí 2.500,- Kč. V ceně kurzu jsou skripta s podrobným popisem jednotlivých cviků celé sestavy. Některé zdravotní pojišťovny poskytují příspěvek na cvičení, nutno se informovat u své pojišťovny. 

Zvolit si můžete z jedné z variant výuky:

a) měsíční kurz - 5 lekcí po 120 minutách (lekce 1-2x týdně)                                                                       - kurz lze indiviuálně dohodnout pro skupinu min. 3-4 žen (termíny domlouváme společně)

b) 6ti týdenní kurz - 6 lekcí po 100 minutách (lekce 1-2x týdně)                                                                 - kurz lze indiviuálně dohodnout pro skupinu min. 3-4 žen (termíny domlouváme společně)

c) víkendový kurz (pátek 17-21 hod. a sobota 9-16 hod.)                                                                        - pro skupinu 5 - 10 žen, pravidelně je vypsán termíny 1 x v měsíci,                                                        - aktuální termíny kurzů najdete v sekci "novinky"

d) individuální kurz - šitý na míru přímo vám (po vzájemné dohodě s lektorkou)

Kurzy nyní probíhají v příjemném prostředí Centra hormonální jógy a psychofonetiky v Šumperku.


Pro absolventky kurzu hormonální jógy:

Pokud si budete chtít sestavu zopakovat a ujistit se, že ji provádíte správně, je možné se zúčastnit opakovací lekce pro absolventky semináře. 

Cena za opakovací lekci v trvání 80 minut činí 200,- Kč. 


Refresh kurz pro absolventky kurz HJT

Pro ty z vás, které jste prošly kurzem hormonální jógy pro ženy, dlouho jste necvičily, tedy si sestavu již nepamatujete nebo ji chcete jen "více" osvěžit, je určen tzv. refresh kurz, kdy je možné se připojit k probíhajícímu kurzu hormonální jógy, na kterém je aktuálně volné místo. Cena za refresh (v délce 6 hodin - celou sobotu) je 1.000 Kč. V případě zájmu mě prosím kontaktujte pro informace o volném místě na kurzu. O volných místech vás mohu informovat max. 5 dní před kurzem.

Speciální refresh kurz v délce 3 hodin vypisuji pro absolventky nepravidelně jednou za cca 3 měsíce. Podrobné procvičení každého jednotlivého cviku jako byste začínaly se svou sestavou od počátku. Termíny sledujte v sekci "novinky" nebo na fb stránkách JogaHormonal. Cena za kurz 500Kč.