Kurzy HJT

s certifikovanou lektorkou Mgr. Evou Šrámkovou, přímou žákyní Dinah Rodrigues, zakladatelky hormonální jógové terapie 

MOŽNOSTI VÝBĚRU KURZU:

- individuální nebo skupinové

- osobní nebo on-line

AKTUÁLNĚ 2024

opakovací lekce HORMONÁLNÍ JÓGY dle Dinah Rodrigues - krok za krokem

🌸 pátek 17. května 2024: 17,00 - 19,00 hod. v Šumperku, v YES.SUN studiu, Čsl. armády 40.

Cena za lekci činí : 300 Kč.

Krásně se protáhnete, zacvičíte si, nastartujete svůj hormonální systém a také se zrelaxujete. Společné cvičení pro vás bude správnou motivací k samostatnému domácímu cvičení.

Počet míst je omezen, prosím o včasné přihlášení. 


🌸 Přihlásit na kurz se můžete zde:


nebo na e-mailu: jogajinak@seznam.cz

Budu se na vás těšit na společném cvičení. Krásné dny 🌸


Individuální kurz HJT


Individuální hormonální jógová terapie - "jedna na jednu" v prostorách YES.SUN pracoviště v Šumperku.

Cvičení - terapie bude probíhat v průběhu jednoho měsíce (1 x týdně), celkem 3 setkání v délce 1,5 hodiny. Dle domluvy může výuka sestavy probíhat i on-line.

V průběhu individuálních setkání se naučíte celou sestavu hormonální jógy dle Dinah Rodrigues tak, abyste ji mohla cvičit - praktikovat v klidu domova. Samozřejmostí jsou podrobná skripta na cvičení doma.

Výhody individuální lekce:

< lekce bude probíhat ve vašem tempu

< v případě vašich omezení vám budu jednotlivé cviky upravovat na míru

< můžeme se více věnovat tomu, co vám nepůjde

< lze dohodnout individuální termíny lekcí

< nebudete rušena dalšími cvičícími

< vymezený čas bude věnován pouze vám a vašim potřebám

Cena za individuální kurz hormonální jógové terapie činí 4.500 Kč (za každou další lekci v délce 60 minut navíc částku 1.100 Kč).


Pro přihlášení na kurz použijte odkaz níže:

PRO AKTUÁLNÍ TERMÍNY KURZŮ SLEDUJTE:

AKTUÁLNÍ TERMÍNY KURZŮ NA FACEBOOKU:

O KURZECH HJT

Kurzy hormonální jógové terapie probíhají průběžně v rámci celého roku a to buď jako víkendový seminář nebo 6 ti týdenní kurz pro skupinu, nebo jako individuální kurz pro jednu či více klientek (dle dohody). Pro otevření skupiny je potřeba min. 5 přihlášených žen.

Během kurzu se naučíte celou sestavu hormonální jógy, antistresové a zklidňující techniky, které doplňují sestavu hormonální jógy. Během kurzu projdeme postupně důkladně celou sestavu, jednotlivé pozice a propojíme je s ostatními technikami (dechem, vizualizací, bandhami, mudrami aj.). Na konci kurzu budete schopné sestavu cvičit samy doma, kde vám zabere 35 minut. 

Kurz je vhodný i pro úplné jógové začátečníky. Při tělesném omezení vám jednotlivé cviky upravím na míru.

Zvolit si můžete z jedné z variant výuky:

1.) skupinový kurz : víkendový (pátek 17-21 hod. a sobota 9-16 hod.)                                                                        - pro skupinu 5 - 15 žen, 

(aktuální termíny kurzů najdete v sekci "novinky" nebo fb JogaJinak)

Cena kurzu ve skupině (min. 5 osob) činí 3.100,- Kč.

2.) individuální kurz - termíny po vzájemné dohodě s lektorkou

Cena individuálního kurzu činí 4.500,- Kč.

V ceně kurzu jsou skripta s podrobným popisem jednotlivých cviků celé sestavy. Některé zdravotní pojišťovny poskytují příspěvek na cvičení, nutno se informovat u své pojišťovny.  

3.) skupinový kurz - 6 pravidelných lekcí - dle termínu vypsaného lektorkou

Cena kurzu ve skupině (min. 5 osob) činí 3.100,- Kč.

Aktuálně se lze předběžně přihlásit na 6-ti týdenní kurz, který bude probíhat na podzim 2024. Termíny budou zveřejněny během léta (možno učinit dotaz e-mailem).


Kurzy nyní probíhají v příjemném prostředí Centra hormonální jógy a psychofonetiky v Šumperku.


Pro absolventky kurzu hormonální jógy:

Pokud si budete chtít sestavu zopakovat a ujistit se, že ji provádíte správně, je možné se zúčastnit opakovací lekce pro absolventky semináře. Termíny zveřejňuji v sekci "novinky" nebo na fb JogaJinak.

Aktuální termíny jsou absolventkám zasílány e-mailem, dále zveřejněny v aktualitách na těchto webových stránkách a na facebooku na stránce JogaJinak.

Přihlaste se v sekci PŘIHLÁŠKA v MENU stránky výše.


Refresh kurz pro absolventky kurz HJT

Pro ty z vás, které jste prošly kurzem hormonální jógy pro ženy, dlouho jste necvičily, tedy si sestavu již nepamatujete nebo ji chcete jen "více" osvěžit, je určen tzv. refresh kurz, kdy je možné se připojit k probíhajícímu kurzu hormonální jógy, na kterém je aktuálně volné místo. Cena za refresh (v délce 6 hodin - celou sobotu u víkendového kurzu nebo za 4x90 minut u 6ti týdenního) je zvýhodněná oproti plnému kurzovnému. V případě zájmu mě prosím kontaktujte pro informace o volném místě na kurzu. O volných místech vás mohu informovat max. 5 dní před kurzem.

Speciální refresh kurz v délce 3 hodin vypisuji pro absolventky nepravidelně jednou za cca 3 měsíce. Podrobné procvičení každého jednotlivého cviku jako byste začínaly se svou sestavou od počátku. Termíny sledujte v sekci "novinky" nebo na fb stránkách JogaJinak.