Experimentální workshop jako závěrečná práce - nabídka pro odvážné:)

09.10.2018

NABÍDKA 3 TÉMATICKÝCH WORKSHOPŮ

Rádi na sobě pracujete, máte jeden z níže uvedených problémů a láká vás využití nabídky na nich zapracovat? Můžete mě podpořit v ukončení mého několikaletého studia ve Škole empatie (Psychosophy Academy of Central Europe) při závěrečné skupinové práci na uvedená témata. Budu se těšit na společnou práci a setkání:) Eva

1. Experimentální workshop na téma "jak na prokrastinaci aneb umění času a energie"

Aktuálně hledám do skupiny min. 5 lidí (dobrovolníků), kteří by rádi popracovali na své "prokrastinaci" aneb "proč odsouvám důležité věci až na konec". Workshop pořádám jako zadanou práci na odborném výzkumu v rámci mého studia Školy empatie (Psychosophy Academy of Central Europe) pro svoji závěrečnou obhajobu diplomu "Pokročilý psychofonetický poradce".

Pokud je vám více než 21 let, prokrastinujete, rádi byste s tím něco chtěli dělat a udělat:), baví vás na sobě pracovat, a můžete-li se zavázat ke třem setkáním v Šumperku vždy 1x za 14 dní na cca 1,5-2 hod ve skupině (čas a datum upřesníme), prosím ozvěte se mi na mail: jogajinak@seznam.cz, s uvedením tématu, o které máte zájem. Příspěvek za sezení 100 Kč. Informace ráda zodpovím osobně či telefonicky. 

2. Experimentální workshop na téma "jak posílit vůli aneb proč nejednám tak, jak jsem se rozhodl"

Aktuálně hledám do skupiny min. 5 lidí (dobrovolníků), kteří by rádi popracovali na své "vůli" aneb "kde je zakopaný pes". Workshop pořádám jako zadanou práci na odborném výzkumu v rámci mého studia Školy empatie (Psychosophy Academy of Central Europe) pro svoji závěrečnou obhajobu diplomu "Pokročilý psychofonetický poradce".

Pokud je vám více než 21 let, máte problém s vůlí, rádi byste s tím něco chtěli dělat a udělat:), baví vás na sobě pracovat, a můžete-li se zavázat ke třem setkáním v Šumperku vždy 1x za 14 dní na cca 1,5-2 hod ve skupině (čas a datum upřesníme), prosím ozvěte se mi na mail: jogajinak@seznam.cz, s uvedením tématu, o které máte zájem. Příspěvek za sezení 100 Kč. Informace ráda zodpovím osobně či telefonicky. 

3. Experimentální workshop na téma "jak na únavu"

Aktuálně hledám do skupiny min. 5 lidí (dobrovolníků), kteří by rádi popracovali na své "energii" aneb "co mi odebírá energii, proč jsem stále unavený". Workshop pořádám jako zadanou práci na odborném výzkumu v rámci mého studia Školy empatie (Psychosophy Academy of Central Europe) pro svoji závěrečnou obhajobu diplomu "Pokročilý psychofonetický poradce".

Pokud je vám více než 21 let, máte problém s únavou, rádi byste s tím něco chtěli dělat a udělat:), baví vás na sobě pracovat, a můžete-li se zavázat ke třem setkáním v Šumperku vždy 1x za 14 dní na cca 1,5-2 hod ve skupině (čas a datum upřesníme), prosím ozvěte se mi na mail: jogajinak@seznam.cz, s uvedením tématu, o které máte zájem. Příspěvek za sezení 100 Kč. Informace ráda zodpovím osobně či telefonicky.