Hormonální jóga pro ženy - 6 týdenní

05.01.2023

.....vstupte do jara s novou energií.....

Jak? 🌹 S hormonální jógou ..... vylaďte svůj hormonální systém.... načerpejte energii....

Kde? 🌹 Jedinečný kurz hormonální jógy pro ženy dle Dinah Rodrigues je naplánován pro zájemkyně v Šumperku v nových prostorech studia YES.SUN pracoviště, na adrese Šumperk, Čsl. armády 40.

🌹 Kurz je 6 týdenní - začíná 1. února a končí 8. března 2023.

🌹 Lekce budou probíhat každou středu 16,50 - 18,10 hodin.

Kurz vede certifikovaná lektorka s mnohaletou zkušeností Mgr. Eva Šrámková.

V průběhu 6 lekcí se postupně naučíte celou sestavu hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues a jako bonus antistresové a relaxační techniky. Samozřejmostí jsou podrobné materiály pro cvičení doma a podpora lektorky při nejasnostech či dotazech. Na kurzu se naučíte sestavu, kterou už budete mít k dispozici kdykoli a můžete se k ní vracet v průběhu celého života.

Kurz je vhodný i pro úplné začátečnice či jógou "nepolíbené", lektorka vede lekce srozumitelně a přihlíží k tempu jednotlivých účastnic. Při tělesném omezení upraví jednotlivé cviky na míru účastnicím.

🌹 Cena za kurz : 3.100 Kč

Je možné uplatnit příspěvek u své zdravotní pojišťovny.

Hormonální jóga vám přinese mnohé benefity spojené s aktivací hormonálního systému, novou energii, pročištění těla, zmírnění symptomů menopauzy, protažení a zpevnění celého těla, lepší náladu a zdravé sebevědomí. 

🌹 Více o účincích hormonální jógy si přečtěte zde:

Počet míst na kurzu je omezen, neváhejte se nahlásit včas, pokud vás cvičení hormonální jógy volá. Bližší podrobnosti o kurzu obdržíte po vyplnění přihlášky níže nebo kontaktujte lektorku e-mailem na jogajinak@seznam.cz. 

🌹 Přihlásit na kurz se můžete zde:

Vstupte do jara s novou energií..... budu se na vás těšit.  Eva Šrámková