Kurz hormonální jógy listopad 2021

14.10.2021

"Být v pohodě." U žen to z velké části ovlivňuje i fungování hormonálního systému. Je prokázán vztah mezi fungováním "hormonů" a celkové pohody, nálady a životního postoje. Konec listopadu je nejlepším obdobím k posílení imunity a to nejen podporou svého těla cvičením, ale i podporou svého duševního zdraví pomocí hormonální terapie. Sestavu, kterou se na kurzu naučíte, budete praktikovat v klidu doma a to kdykoliv a její blahodárné účinky na tělo, ale i duševní pohodu budete vnímat takřka ihned. Budete mít pomocníka před Vánoci, kdy stresu bývá nejvíce a kdy jsou na ženy kladeny zvýšené nároky ohledně "zařizování Vánoc". Na kurzu se navíc naučíte antistresové a zklidňující techniky a samozřejmostí budou podrobná skripta pro cvičení doma. 

Kurz zvládnou i úplné začátečnice, jógou nepolíbené, a v případě fyzického omezení vám jednotlivé cviky upravím na míru.

Jsem certifikovaná lektorka hormonální jógy dle Dinah Rodrigues, terapeutka a lektorka integrální jógy a se ženami pracuji denně již několik let. Mými kurzy prošlo stovky žen s kladnými recenzemi nejen na kurz, ale i na celkové zlepšení zdravotního stavu a duševní pohody.

Těším se na vás na kurzu 🌹 Eva Šrámková

Počet míst je omezen, přihlásit se můžete již nyní zde na odkazu:

Více se dočtete o hormonální józe zde: