Kurz hormonální jógy únor 2022

24.01.2022

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigue pomohla a pomáhá tisícům žen na celém světě s problémy spojenými s hormonální disbalancí. Ať se jedná o problémy s otěhotněním, s nepříjemnými projevy doprovázející menopauzu či jiné zdravotní potíže spojené s nečinností či přílišnou činností hormonálních žláz, hormonální jógová terapie je velmi účinným nástrojem k jejich vyřešení. Je to jednoduché.... absolvovat kurz u certifikované lektorky, která vás naučí speciální sestavu cviků zaměřenou přímo na vaše potíže, v případě potíží vám poradí a přímo na míru cviky upraví a hlavně.... před přihlášením na kurz posoudí i možné kontraindikace k vašemu zdravotnímu stavu, tedy zda je pro vás toto cvičení vhodné či nikoli. 

Při pravidelném cvičení, které vám denně zabere cca 30 minut, pocítíte velmi brzy jeho příznivé účinky nejen na vaše tělo, ale celkovou duševní pohodu. Můžete vnímat více radosti, klidu a spokojenosti ve svém každodenním životě, celkovou vyrovnanost a také nový příliv energie. 

Kurz bude probíhat v malé skupince žen tak, aby se vám mohla lektorka plně věnovat. Cvičení bude probíhat v Šumperku v prostorech Yes.Sun studia v pátek 18.2. od 17 do 21 hodin a v sobotu 19.2. od 9 do 16 hodin s hodinovou pauzou na oběd. Sestavu se budeme učit celý pátek, v sobotu ji potom ještě dvakrát pečlivě zopakujeme. V sobotním poobědovém čase se budeme věnovat učení zklidňujících a antistresových technik, které se jako bonus učí k sestavě. V ceně kurzu jsou podrobná skripta vysvětlující cvik za cvikem a také pomocné materiály pro snadnější výuku sestavy.

Neváhejte se včas přihlásit, počet míst je omezen. V případě jakýchkoliv dotazů mi pište e-mailem na:  jogajinak@seznam.cz nebo telefonicky na číslo : 776 290 093

Pokud chcete významně podpořit své zdraví přirozenou cestou a cítit se opravdu dobře a doma ve svém těle, je pro vás hormonální jógová terapie to pravé. Účinky cvičení budete pociťovat velmi silně již po kurzu.

Budu se na vás těšit, Eva Šrámková

 

přihlásit na kurz se můžete zde: