LÉČIVÁ KOMUNIKACE

24.01.2023

JIŽ PROBĚHLO

Veřejná přednáška a workshop na téma zdravé komunikace.

V pátek 10. února 2023 od 17 do 19,30 hodin v prostorech YES.SUN pracoviště v Šumperku, Čsl. armády 40 (www.yes-sun.cz).

Máte pocit, že vaše komunikace vázne, drhne, neprobíhá, jak by měla? 

  • Nedokážete najít společnou řeč? 
  • Nemůžete mluvit o tom, co vás trápí?
  • Nedokážete se za sebe postavit a pokud ano, máte výčitky?
  • Zadrhává a chvěje se vám hlas, když máte něco říct před více lidmi či někým významným?
  • Dlouho v sobě něco dusíte a pak ve vzteku vše vychrlíte?
  • Cítíte neporozumění v rodině, v partnerstvím, v práci, s přáteli, s dětmi, se sousedy....? 
  • Často vás bolí v krku?

Zvu vás na přednášku, ve které se těmto a dalším podobným tématům budeme věnovat.

Seznámíme se s uměním, jak zdravě komunikovat a to nejen teoreticky. Součástí přednášky je i praktická ukázka toho, jak na zdravou komunikaci, tedy takovou, kde není poražených. Podíváme se na základní body zdravé komunikace, seznámíme se s problematikou 5. čakry (hrdelní) z pohledu jógové terapie, povíme si o blocích v komunikaci a jak na ně.

Přihlásit se můžete zde:


PROJEKT "JSEM PÁNEM SVÉ KOMUNIKACE"

Pro ty, kteří budou mít zájem nastoupit na uzdravení sebe sama, svého sebevyjádření, svých vztahů, představím projekt "JSEM PÁNEM SVÉ KOMUNIKACE", který bude navazovat na tuto přednášku a který povedu jako terapeutka a koučka.

Jedná se o projekt určený pro uzavřenou skupinu 7 účastníků, se kterými budu systematicky pracovat ve skupině (přednášky, pracovní listy, tvoření, sebevyjádření, terapeutické dovednosti, koučing) na 5 pracovních setkání (předběžné termíny: 25.2., 11.3., 1.4., 22.4. a 13.5. dopoledne cca 3-4 hodiny - změna termínu vyhrazena) a formou podpory mezi setkáními při plnění domácích zadání. 

Hlavním tématem bude komunikace, 5. čakra, sebevyjádření, seberozvoj, sebehodnota, léčení bloků, strachů a vztahů, potenciál a poslání. Podrobný program představím na přednášce, také zde na mých webových stránkách a průběžně na mé fb stránce

Pokud uvažujete, že se vydáte na cestu seberozvoje a téma pracovní skupiny vás oslovuje, můžete se již nyní přihlásit mailem: jogajinak@seznam.cz

Cena za celý tříměsíční výcvik je 5.000 Kč. Jedná se o zaváděcí cenu, jelikož jde o první pracovní skupinu. Podmínkou bude písemná zpětná vazba od jednotlivých účastníků po dokončení projektu, kterou budu moci využít k reklamě na mých web a fb stránkách. 

Vzhledem k jedinečnosti projektu a omezenému počtu míst neváhejte s včasným přihlášením.

Tématu komunikace (a nejen komunikaci) se věnuji i v uzavřené fb skupině JednoDuše život - kam se můžete připojit.

Zvu vás na přednášku s workshopem 10. února od 17 hodin a také do uzavřené pracovní skupiny. 

Těším se Eva Šrámková 🙏