REFRESH KURZ HORMONÁLNÍ JÓGY PRO ABSOLVENTKY

04.01.2020

Je tu nový rok a s ním i nová předsevzetí. Jedním z nich často bývá začít se o sebe více starat, což většinou znamená lépe jíst, pravidelně cvičit, příliš se nestresovat a více si užívat života. Hormonální jóga je silným nástrojem, který může být nápomocen k vyplnění tohoto předsevzetí. Pokud jste hormonální jógu nikdy necvičila, můžete se přihlásit na kurz hormonální jógy (nejbližší termín je ve dnech 17.-18. ledna 2020), kde se celou sestavu naučíte. Odkaz na přihlášení zde:


Pokud jste však již takový kurz absolvovala, ale z nějakého důvodu necvičíte nebo nemáte motivaci, je tento REFRESH KURZ právě pro vás.

Důvody, proč se přihlásit, mohou být různé:

- sestavu necvičíte, nepamatujete si ji a ráda byste znovu začala

- nejste si jistá, zda ji cvičíte správně

- chcete znát nejnovější aktualizovanou verzi sestavy

- potřebujete motivovat ke cvičení

- sestavu chcete jen mírně oprášit a plně se pustit do jejího cvičení

....... a nebo jen čistě ten váš důvod:)

Teď je ten správný čas začít se věnovat sama sobě a proto jste vítaná znovu oživit a ukotvit sestavu hormonální jógy ve svém životě, začít měnit své tělo a duši harmonizací a aktivací svého hormonálního systému. Právě pro vás je tu REFRESH kurz hormonální jógy pro absolventky, který se bude konat v sobotu 15. února 2020 v čase 9-12 hodin v Šumperku, přičemž místo bude včas upřesněno dle počtu přihlášených zájemkyň.

Cena kurzu je 500 Kč, v ceně jsou nové stručné materiály ke cvičení sestavy a malý dárek - pomůcka ke cvičení.

Po přihlášení obdržíte informace o kurzu a cca týden před kurzem též informace o místě konání. Přihlásit se můžete na e - mailu : jogajinak@seznam.cz nebo níže ve formuláři, kde si vyberete políčko REFRESH KURZ HJ pro abolventky.

Těším se na vás.

Přeji vám příjemný a smysluplný vstup do roku 2020. 

Eva Šrámková